Televizor LED Tesla 49S901SUS, 125 cm – Ultra HD 4K, Smart
Poți partaja pe:
Categorie pret: Televizoare intre 2000 si 3000 Lei.
Verifica pretul televizorului
Tesla 49S901SUS
Imagine
Ecranul, cu diagonala de 125 cm, respectiv 49 inch, are rezolutia efectiva de 3840 x 2160 si este realizat in tehnologie Direct LED fapt care ii permite televizorului Tesla 49S901SUS sa ofere imagini fara defecte si avantaje precum consum redus, stabilitate in functionare, stralucire puternica si mai ales rezistenta in timp.
Sunet
Televizorul LED Tesla 49S901SUS are sonorizarea stereo cu o putere totala de 20W avand integrate doua difuzoare de cate 10W fiecare. Avanad un sonor destul de puternic acest televizor poate fi folosit in incaperi medii si mari, cei 20W fiind suficienti in aproape orice conditii.
Distanta de vizionare
Specificatii si caracteristici televizor Tesla 49S901SUS
evoMAG CEL.RO PCgarage
Alege cea mai buna oferta!
Generale
Brand: Tesla
Model: 49S901SUS
Diagonala ecran (cm/inch): 125 cm / 49 inch
Smart TV: Da
Standard rezolutie: Ultra HD 4K
Tehnologie ecran: Direct LED
Rezolutie efectiva (pixeli): 3840 x 2160
Contrast: 100.000: 1
Timp de raspuns (ms): 6.5
Intensitate luminoasa (cd/mp): 300
Unghi de vizualizare orizontal/vertical: 176 / 176
Tuner Digital: Da (DVB-T / T2 / C)
Sunet si Conectivitate
Difuzoare integrate: 2 x 10W
Wireless: Da
Ethernet: Da
Compozit (AV): x 1
Casti (3.5mm): Da
USB 2.0: x 1
USB 3.0: x 1
HDMI: x 3
Altele
Culoare: Negru/Argintiu
Montare perete VESA (mm): 200 x 200
Putere consumata (W): 91
Dimensiuni cu stand (mm): 1098.7 x 709.5 x 276.5
Greutate (Kg): 12.7
Acesta este un review scurt pentru „Televizor LED Tesla 125 cm (49inch) 49S901SUS, Ultra HD 4K, Smart TV, Android TV, WiFi” si trebuie tratat ca atare.